قیمت گذاری و برنامه ها

قیمت انعطاف پذیر، شفاف که با نیازهای شما سازگار است

مهلت ۳۰ روز تست رایگان نرم افزار ما برای شما در نظر گرفته شده است.

با سفارش یک ساله، ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنید، این کد تخفیف شماست: NANOSOFT20

پرسش و پاسخ ها

سوالات متداول در مورد قیمت ها

آیا هزینه طراحی سایت متغییر است؟

بله قیمت طراحی سایت نسبت به پروژه شما، امکانات درخواستی و فاکتور های دیگر متغییر است، که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم طراحی وب سایت در ارتباط باشید.

هزینه سئوی یک کلمه چقدر هست؟

بستگی به کلمه مورد نظر و وضعیت آن در موتورهای جستجوگر دارد، شروع قیمت از یک میلیون تومان هست که می تواند تا ۲۰۰ میلیون تومان نیز افزایش پیدا کند.

هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر هست؟

خوب نمی توان دقیق قیمتی را ذکر کرد، بستگی به پروژه و میزان زمانی که تیم روی ان میگذارد دارد، بستگی دارد شما چه امکاناتی بخواهید، اپلیکیشن اندروید بخواهید یا ios یا هر دوی انها را و…

هزینه هاست چقدر هست؟

برای یک سال اول هاست به رایگان به مشتریان ارائه خواهد شد، ولی از سال دوم شما باید هزینه هاست را پرداخت کنید، هاست لینوکس هر ۱ گیگ سالانه ۵۰ هزار تومان هست.

هزینه تمدید دامنه دات کام چقدر هست؟

قیمت دامنه های خارجی نسبت به قیمت دلار مشخص میشود، اما هم اکنون که قیمت دلار ۱۰۲۰۰ تومان است، قیمت ریالی تمدید دامنه در ایران ۱۲۰ هزار تومان می باشد.

پرداخت ۲ ساله شامل تخفیف بیشتری میشه؟

بله اگر شما سفارش های طولانی مدت داشته باشید بی شک تخفیف بیشتری در نظر گرفته خواهد شد، در این صورت شما با مبلغ کمتر می توانید مدت بیشتری از برنامه استفاده کنید.

آیا بعد از سفارش می توانم سفارش ار کنسل کنم و پولم رو تحویل بگیرم؟

اگر شما سفارشی را ثبت کنید، قبل از استفاده از محصول منصرف بشید و سفارسشتون رو کنسل بکنید بی شک مبلغ پرداختی شما عودت داده خواهد شد.

آیا در میانه راه امکان کنسلی وجود دارد؟

متاسفانه این حالت شامل جریمه خواهد بود، اگر شما سفارش سک ساله ثبت بکنید و چندین ماه از برنامه استفاده کنید، هزینه چند ماه استفاده + ۲۰ درصد جریمه از کل سفارش کسر خواهد شد و الباقی به حسابتان عودت داده میشود

آیا شما سیستم بازاریابی برای افزایش اعتبار دارید؟

بله شما با هر مشتری که به نانو سافت معرفی کنید ۱۰ هزار تومان امتیاز دریافت خواهد کرد، که با جمع آوری امتیازات خود می توانید از خدمات ما استفاده کنید و لذت ببرید، کافیست کد بازاریابی خود را دریافت کنید و شروع کنید…

آیا پشتیبانی شامل هزینه هست؟

خیر، پشتیبانی محصولات در نانو سافت کاملا رایگان است، می توانید از سیستم تیکت سایت برای ارسال درخواست ها استفاده کنید.