درباره نانو سافت

نانو سافت برای ۳۰ سال خدمات فناوری اطلاعات در نیویورک را پیشگام کرده است، به طور مداوم ارزش کسب و کار را با آخرین تکنولوژی ارائه می دهد.
283-pai4685-jj-id-392158-jpeg(1)
26-jj-t-05282_2-id-140411-jpeg(1)
rawpixel-com-567026-unsplash(1)

مختصری درمورد مرکز توسعه فرهنگی و اجتماعی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز توسعه فرهنگی و اجتماعی استان تهران سازمانی مردم نهاد است که با هدف کمک به توسعه فرهنگی و اجتماعی کشور با رویکرد مردمی و محوریت ترویج فرهنگ ارزش والای انسانی در جامعه ، کمک به ترویج همبستگی جمعی ، وفاق و انسجام ملی ، گسترش اعتماد اجتماعی ، ترویج مثبت اندیشی اجتماعی هویت یابی و خودباوری و تقویت زیرساخت های توسعه اعم از انسانی، فرهنگی؛ اجتماعی، زیست محیطی، گردشگری، کار آفرینی، و امور جوانان، و توسعه متوازن در شأن و منزلت مردم شریف ایران تشکیل شده و توانسته است قدم های مثبتی در جهت حمایت از فرایند توسعه فرهنگی و اجتماعی کشور و کمک به اقشار آسیب پذیر اجتماع بردارد.

مأموریت مرکز توسعه فرهنگی و اجتماعی کمک به توانمند سازی جوانان ؛ جذب نخبگان ؛ هدایت کار آفرینان و گسترش جنبش های کارآفرینی و تولید اشتغال ، کمک به سلامت جسمی – روانی و گسترش روحیه تلاش و همت جهادی ، کمک به تولید نشاط ؛ شور و شوق ، ترویج مثبت اندیشی و تقویت امید خصوصا” در بین نسل جوان کشور ، کمک به حرفه آموزی ؛ ارتقای مهارتها و گسترش خودکفائی وخود اتکائی افراد و خانواده ها ، تربیت نیروی انسانی لایق ؛ شایسته و مسئولیت پذیر ؛و منشأ اثر در حوزه های رشد و توسعه کشور است.

این سازمان با استعانت از خداوند منان و استفاده از پتانسیل های موثر مردمی توانسته است برنامه های موفقی درباره کودکان کار و خیابان و خانواده های آنها ، زنان بی سرپرست و بدسرپرست ، یتیمان ، نیازمندان ، معلولین و دیگر اقشار آسیب پذیر اجتماع به منصه ظهور برساند .

همه باهم یک تیم بزرگ شویم

همواره وجود مشورت و تفکر چند نفر بهتر از تفکر یک نفر بوده پس بیاید باهم فکر کنیم و کمک کنیم!

همه باهم یک تیم بزرگ شویم

باید باهم دیگر به هم کمک کنیم!

شاید زمان آن فرا رسیده است که بتوانیم با کمک هم مشکلاتی از قبیل فقر ،‌ نبود امکانات برای تحصیل ،‌ عدم موقعیت کاری بخصوص و همچنین کمک به زنان بدسرپرست و بی سرپرست و کودکان کار را با کمک دولت و دولت مردان رفع کنیم

باید باهم دیگر به هم کمک کنیم!

هدف مرکز توسعه چیست ؟

کمک به توسعه فرهنگی و اجتماعی با رویکرد مردم محور، ترویج و انسجام جمعی و گسترش اعتماد اجتماعی و وفاق ملی و تقویت زیر ساخت های توسعه اعم از انسانی، اجتماعی و زیست محیطی و گردشگری

هدف مرکز توسعه چیست ؟

تاریخچه فعالیت مرکز توسعه

1389 - 1390

یک ایده در ذهن جوان بنابی رخ داد و همین باعث شد تصمیم راه اندازی گروه ناب وردپرس را پایه گذاری کند. و همان سال شروع فعالیت ناب وردپرس رقم خورد.

1391 - 1392

تشکیل تیم ناب وردپرس نیاز به زمان بیشتری داشت، اما با عنایت پروردگار بالاخره تیم کاری ناب وردپرس تشکیل شد و این مجموعه توانست اولین قدم خود را برداشته و وب سایت خود را طراحی کند.

1392 - 1393

خرید محصولات اورجینال از وب سایت تم فارست و بومی سازی و فارسی سازی آنها توسط تیم ناب وردپرس صورت میگرفت و محصولات فوق به همراه پشتیبانی ویژه در وب سایت ژاکت به فروش میرسید.

هم اکنون ۱۳۹۷

هم اکنون ناب وردپرس با چندین سال فعالیت شبانه روزی توانسته است جزء سه شرکت برتر طراحی وب سایت در ایران باشد، گروه ناب وردپرس هم اکنون بیش از ۳۰ نیروی کار فعال و کوشا دارد که همه روزه در حال کار روی پروژه های بسیار بزرگ و تجاری هستند، این مجموعه تاکنون توانسته است افتخارات بسیاری را کسب کند…