_MGL1087

درباره ما

با سلام و احترام خدمت دوستان و همراهان گرامی

به عنوان دبیرکل مرکز توسعه فرهنگی اجتماعی ایران در استان تهران، افتخار می‌کنم که عرائضی چندبا شما عزیزان داشته باشم.هدف از این پیام ،پرداختن درباره چگونگی هم افزایی و مشارکت با اقشار زیر و مراکز اجتماعی مردمی در راستای حل معضلات اجتماعی است.

۱-درباره اهمیت حقوق و حمایت از اهمیت حفاظت از محیط زیست و بررسی چالش‌های آن:
محیط زیست و حیوانات، میراثی هستند که برای نسل‌های آینده باید حفظ شود.آلودگی هوا، آب و خاک، نابودی منابع طبیعی و تغییرات آب و هوایی مسائلی هستند که با توجه به جدیت آنها، همگان باید متحد شویم تا از محیط زیستمان حفاظت کنیم.

۲-بحث درباره حقوق مدنی، شهروندی و انسانی:
برابری در حقوق و آزادی همه افراد، بدون توجه به جنسیت، نژاد، مذهب یا عقیده، اصلی است که باید در جامعه ما رعایت شود.حقوق زنان نیز موضوعی بسیار حساس و مهم است که به عنوان جزءی از حقوق انسانی، باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
.
۳-اهمیت صلح و ترویج آن:
بدون صلح و آرامش، هیچ جامعه‌ای نمی‌تواند پیشرفت کند.محور اصلی مرکز توسعه فرهنگی واجتماعی ما: "عشق، نوعدوستی و هم افزایی در جامعه ما است "

دبیرکل انجمن

دکتر حمیدرضا کاظمی

با توجه به اهمیت مباحثی که در این مجموعه بررسی شد، از شما عزیزان تقاضا دارم که با همفکری و همکاری فعال خود، در حل معضلات اجتماعی و تحقق آرمان‌های بزرگتر جامعه سهیم باشید. همه ما می‌توانیم با اتحاد و تلاش مشترک، جامعه‌ای پویا، عادلانه و پیشرفته را خلق کنیم

۴-حل معضلات اجتماعی:
حل معضلات اجتماعی نیازمند همفکری و مشارکت فعال اقشار و مراکز اجتماعی است.حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه اعم از زنان بی سرپرست، ایتام و فقرا و کودکان کار وسالمندان و معلولین.
جوانان نیز به عنوان آینده جامعه، نقش بسیار مهمی در حل معضلات اجتماعی دارند.

۵-نیازمندی‌های اصحاب هنر:
فرهنگیان، هنرمندان و دانشگاهیان به عنوان پایه‌های فرهنگی و آموزشی جامعه، نقش حیاتی در توسعه و پیشرفت دارند.در پایان اندیشمندان و حقوقدانان با دیدگاه‌ها و تحلیل‌های خود، می‌توانند به راه‌حل‌های خلاقانه و سازنده برای مسائل اجتماعی کمک کنند.با توجه به اهمیت مباحثی که در این مجموعه بررسی شد، از شما عزیزان تقاضا دارم که با همفکری و همکاری فعال خود، در حل معضلات اجتماعی و تحقق آرمان‌های بزرگتر جامعه سهیم باشید.

 

با تشکر از همراهی شما.
دکتر حمیدرضا کاظمی

mtosee
photo_4_2023-06-28_12-33-05